Przedstawiciel handlowy / Doradca energetyczny

Dodane: Środa, 24 Luty, 2021  16:31
  • Kategoria: Dam pracę / Przedstawiciel handlowy
  • Forma pracy:Inna
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: MocOZE.pl - Family Party Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

POSZUKUJEMY:
Samodzielnego Doradcy energetycznego / Przedstawiciela handlowego ds.:
- instalacji fotowoltaicznych,
- pomp ciepła,
- magazynów energii,
- ładowarek do samochodów energetycznych.

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – wysokie prowizje,
- Elastyczną formę współpracy.

ZAPEWNIAMY:
- Pełne szkolenie produktowe: wdrożeniowe, okresowe doszkalające – prowadzone przez zespół techników i praktyków z branży,
- Pełne szkolenie sprzedażowe: wdrożeniowe, okresowe doszkalające – prowadzone przez trenerkę sprzedaży oraz osoby aktywnie sprzedające w branży od lat,
- Stałe wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy – bezpośredni kontakt do przydzielonej osoby,
- Podstawowe narzędzia pracy – m.in. kreatory ofert, kalkulatory techniczne, CRM itp..


Do podań aplikacyjnych prosimy o dodanie oświadczenia zgodne ze wzorem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Family Party sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Jeżeli życzą sobie Państwo, aby przesłane CV było brane pod uwagę również w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych, bardzo prosimy także o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, również dla celów przyszłych rekrutacji”

Jednocześnie informujemy, że:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Family Party Sp. z o.o. z siedzibą w Słomnikach przy ul. Krakowskiej 62d (32-090), zwana dalej Family Party. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego lub także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażania przez Państwa stosownej zgody (Podstawą przetwarzania tych danych są obowiązujące regulacje prawne (w szczególności Kodeks Pracy) oraz udzielona przez Państwa zgoda). Dane te mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dostęp do danych na podstawie stosownych umów mogą posiadać także podmioty wspierające Family Party w zakresie usług oraz infrastruktury IT. Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji lub do czasu odwołania udzielonej przez Państwa zgody w przypadku przetwarzania danych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiadają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa, w szczególności Kodeksu pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Family Party nie podejmuje decyzji opierających się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu (w odniesieniu do wyżej opisanych celów przetwarzania danych). Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Family Party Sp. z o.o., ul. Krakowska 62d, 32-090 Słomniki.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Myślenice
Bartosz
Na Lento.pl od 20 lut 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków